БО "Луганське обласне товариство "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"

    Цілями   БО «100% Життя» Рубіжне» є створення умов для стійкого функціонування системи громадського здоров'я на рівні кращих міжнародних практик. Організація спрямовує свої зусилля на формування сприятливого правового середовища  як на місцевому, так і на національному рівнях для впровадження значних соціальних змін. 

 

    Організація надає допомогу ВІЛ-інфікованим людям, хворим на СНІД, споживачам наркотиків, членам їх сімей, засудженим, ув’язненим, звільненим з місць позбавлення волі, хворим на туберкульоз, жінкам та дітям, які потребують допомоги (робота з сім'ями, що опинились у складних  життєвих обставинах); працює з підлітками з ризикованою поведінкою; розробляє практики протидії домашньому насильству. 

 

    Організація має великий досвід профілактичної діяльності в різних напрямах, у тому числі серед учнівської молоді в школах та професійно-технічних навчальних закладах Луганської  області стосовно формування навичок безпечної поведінки й профілактики негативних явищ (наркоманії, тютюнопаління, насилля), підвищення лідерських якостей учнів, тощо.

 

  Наша організація працює в Луганській  області 9 років.Ми співпрацюємо з  Міжнародними партнерами, отримуючи фінансування задля виконання статутних завдань, в тому числі за кошти  державного  бюджету.

 

     Наші цінності:

 

     - життя

     - чесність

     - впертість

     - креативність