БО Луганське обласне товариство "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"

У ці нелегкі для нас часи – ми залишаємось поруч!

 

Ми поруч з лікарями, на яких лежить відповідальність за життя – щоб це життя витягти з того світу. Щоб кожен хлопець, дівчина, дитина, жінка, чоловік, бабуся та дідусь змогли насолоджуватись життям. Життям яке воно є насправді – кайфове, вічне... таке, яке ніколи не хочеться покинути, залишити – а хочеться ЖИТИ, ЖИТИ й ЖИТИ!!!

 

Вдихати кожну порцію кисню зі смаком соснового лісу, що росте навкруги, та присмаком дубів, диму та річки. Запам'ятовувати кожен сонячний день.

Пам'ятати посмішки друзів та знайомих. Та посміхатися ще більше, ніж вони, коли бачиш їх посмішки вживу.

Розмовляти з батьками так, немов тобі п'ять років, а не за 30, і ти не серйозненький дядечка, повертаючись у дитинство, кружляєш, кружляєш, несешся аж до того моменту, коли їв з батьками морозиво, заливно сміючись і не будуючи суворих планів на майбутнє.

 

Таке життя… мінливе, швидке, місцями підбиває на мелі, але таке солодке… Наче вода в пустелі, наче повітря під водою, наче тепло вогнища під час зими… Наче жінка, яку ти кохаєш, і готовий ради неї на все… Наче твоя країна.

Що буде, коли всі поїдуть? Хто залишиться тут? Хто залишиться будувати, відроджувати життя?... Крапля за краплею, цеглинка за цеглинкою... Ми точно залишимось. Бо наша місія – врятувати життя. Зробити його найбезпечнішим, найяскравішим та найповноціннішим. Саме тому ми вже працюємо у цьому напрямку:

 

- Ми надали більш як 2 тонни гуманітарної допомоги до лікарні міста Рубіжного (крупи, олія, цукор, чай, кава)

- Постійно на зв'язку з лікарями і надаємо медичні засоби (шприці, медичні маски, дезінфектанти)

- Зараз шукаємо можливість для заправки паливом автомобілів швидкої допомоги (зараз це вкрай важливо, адже саме доставка пацієнта у лікарню примножує його шанси на життя)

- Надаємо гуманітарну допомогу літнім людям у вигляді хліба. Так, це не багато. Алле для цих людей важлива кожна копійка. Особливо зараз.

 

Якщо у вас є можливість допомогти, ви хочете приєднатися до руху взаємодопомоги, телефонуйте + 380934734898 Валентина, або пишіть у повідомлення сторінки. Ми завжди знайдемо, куди спрямувати вашу енергію

Тому не сидіть, склавши руки – ми витримаємо!

 

! Не бійтесь гуркотінь, гарно їжте та добре відпочивайте – набирайтесь сил. І не таке в нашому житті траплялось. Разом - сила