БО Луганське обласне товариство "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"

Кожного дня, живучи під акомпанемент артилерійського вогню, жахливих новин та тривоги за родичів - ми виконуємо свою роботу… Роботу з підтримки системи охорони здоров’я.

Кожного ранку команда БО "100% Життя" Рубіжне" збирається у дорогу, щоб підтримувати зв'язок між пацієнтом та медиками – для того, щоб вони могли рятувати Життя.

Нам вдалось знайти гроші та ресурси, можливість заправити карети швидкої з Рубіжного, Кремінної, Сєверодонецька… Дякуємо відділенню 254 мережі Укрнафта у Рубіжному - оператору станції Аллі та керівнику Кудрявцеву Андрію - за швидку реакцію та залізну витримку! Під гуркіт гармат ми швидко заправили автомобілі.

- Та в нас все добре! – каже Давид, працівник реанімаційного відділення. - Не треба жаліти нас – ми вас самі пожаліємо! Ну, доводиться спати у лікарні. Так, доводиться працювати без вихідних і бути завжди на сторожі. Ну та а що ж поробиш – ми, медики, обрали для себе такий поклик – бути завжди на зв’язку, на відстані простягнутої руки. Щоб кожен відчував підтримку, щоб кожен пацієнт міг взяти нашу руку і видертись з прірви темряви до світла життя.

Ось тому ми і допомагаємо. Тому що на власному досвіді знаємо, як це – коли твоє життя важливо іншому, коли хтось простягає тобі цю вкрай необхідну руку допомоги.

Далі ми відправляємось у Сєвєродонецьк, до людей, якім необхідна допомога. Крім слів підтримки, так необхідних їм, ми спрямовуємо до них продуктові набори. Базовий набір, на якому можна протриматися ще кілька днів. Тож тримаймося - все буде добре!